4', 11', 29'
9Łukasz Ziaja 33'
55Jan Goryczko
  11 8

W czwartkowy wieczór obyło się spotkanie na szczycie rozgrywek 1 Ligi. Dotychczasowy lider – zespół Prestige, podejmował drużynę Sopra Steria. Oba zespoły w poprzednim tygodniu rozgromiły swoich rywali, zapowiadało się zatem bardzo ciekawe widowisko. Dotychczasowe mecze obu drużyn kończyły się albo nieznaczną wygraną zespołu Sopra Steria (4-3), a ostanie spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem. Co zatem działo się na boisku w ostatniej kolejce? Zespół Prestige od pierwszych minut ruszył z natarciem na bramkę przeciwnika, czego efektem już w 4 minucie była bramka Pawła Konopińskiego. Sopra Steria starała się odpierać ataki będących dzisiaj w bardzo dobrej formie rywali, często wychodząc z kontrą, jednak popularny „Konop” miał dzisiaj apetyt na strzelecką kanonadę i w 11 minucie spotkania umieścił po raz drugi piłkę w siatce. Nieco rozdrażniona przebiegiem spotkania drużyna Sopra Steria, próbując wrócić do gry, przeprowadziła skuteczną akcję, a jej wynikiem był gol w 19 minucie za sprawą Ihora-Sviatoslawa Prykhodko. Pierwsza połowa, zakończona bramką kontaktową ze strony Sopra Sterii nie zapowiadała tego, co działo się w drugiej połowie. Już 2 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, Paweł Konpiński z ogromnym apetytem na kolejne bramki, w 22 minucie zdobywa trzeciego gola, zaliczając tym samym hat-tricka. Zespół Sopra Steria, z minuty na minutę wyraźnie tracił siły, co pozwoliło drużynie Prestige, czy to ze stałych fragmentów, czy po prostu z akcji przeprowadzać skuteczne ataki i tak kolejno w 24 minucie do bramki trafia Arkadiusz Matuszczyk, a 26 minucie Michał Gembara. Będący dzisiaj w „gazie” Paweł Konopiński, punktował kolejnymi celnymi uderzeniami, umieszczając piłkę w siatce rywali w 29, 30, 32, 33 minucie, zdobywając tym samym podwójnego hat-tricka. Kolejna bramka dla Prestige to dzieło ponownie Michała Gembary, który zdobył bramkę w 34 minucie. Zespół Sopra Steria odpowiadał pojedynczymi kontrami, ale bez większego skutku, aż do 36 minuty, kiedy bramkę strzelił wyróżniający się w drużynie Sopra Sterii Ihor-Sviatoslaw Prykhodko. Spotkanie zamknął w 38minucie po raz kolejny świetnym uderzeniem Gembara, zaliczając tym samy hat-tricka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11-2 na korzyść będącego dzisiaj w świetnej dyspozycji zespołu Prestige.